ACM Czech, s. r. o.

ACM Czech, s. r. o. | Jablonecká 8/31, 460 01 Liberec

Navigace:   » Úvodní stránka  » Aktuality  

Aktuality

Hlavní aspekty měnící současné podnikání i společnost.

23. září 2019, 10.02 - Hospodářská a obchodní nejistota, měnící se společenská očekávání, změna klimatu a digitální transformace.

V týdnu od 16. 10. se v Kapském městě konal ISO Week, kde byly mimo jiné zdůrazněny největší aspekty měnící současný svět a společnost. 

 

  • Hospodářská a obchodní nejistota

         Rozvojové země, globalizace, rostoucí tlak na snižování nákladů při současném trendu ekologické výroby a chování,    dynamické změny, nové technologie a materiály. To vše má značný vliv na nejistotu panující na světovém trhu.        Společnosti musí být připraveny rychle a především pružně reagovat na jakékoli změny. 

  • Měnící se společenská očekávání 

         Měnící se očekávání zákazníka jsou hybnou silou změn společnosti i na trhu. Stále rozšířenější a oblíbenější sdílená       ekonomika, větší společenský tlak na ekologickou výrobu. I na to musí být společnosti připravené a i s tím jim mohou   pomoci nové normy. 

  • Změna klimatu 

         Koncept udržitelného rozvoje a stále větší snaha ho implementovat do podniků všech velikostí a oborů. Nutnost        udržitelného podnikání je stále více citelná jak ze strany zákazníků, tak samotných společností. Prvním krokem může být zavedení a certifikace systému řízení environmentu podle ISO 14001. I s tím Vám můžeme pomoci, stačí nás  kontaktovat

  • Digitální transformace 

         Nedostatek kvalitní a dostupné pracovní síly a stále lepší a a dostupnější technologie pomáhají k digitální transformaci celé společnosti. Nové technologie nás ovlivňují každý den a pomáhají na každém kroku. Implementování nových technologií bude dále pokračovat a bude rychlejší než kdy dřív. K bezproblémovému chodu všech zařízení a technologií pomáhají normy ISO. 

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

Poslat článek Diskuse (0) Autor: Ing. Vladimír Žďárský Přečteno: 1088x