ACM Czech, s. r. o.

ACM Czech, s. r. o. | Jablonecká 8/31, 460 01 Liberec

Navigace:   » Úvodní stránka  » Profil firmy  

Profil firmy

Společnost ACM Czech, s.r.o. vznikla pro potřeby regionálního zastoupení britského certifikačního orgánu ACM Ltd. V oblasti certifikace systémů působí úspěšně již od roku 2004, kdy začínala ještě pod názvem URS CZ s.r.o. jakožto zastoupení registru URS Ltd.

 

Pro své klienty zajišťujeme veškeré služby spojené s certifikací a následným udržováním systémů managementu dle mezinárodních norem ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 a OHSAS 18001:2007. Těžiště oblasti naší činnosti leží v České a Slovenské republice, jsme však schopni vyjít vstříc požadavkům zájemců o certifikaci ze širšího středoevropského regionu.

 

Naším cílem je nikdy neustrnout, a proto neustále hledáme nové podněty a příležitosti ke zlepšování. Společně s dalšími evropskými členy stále se rozrůstající rodiny ACM tedy dbáme na pravidelné srovnání poznatků a zkušeností z oblasti certifikace a dohledu nad systémy managementu. Během předchozí spolupráce s registrem URS Ltd. se nám podařilo úspěšně certifikovat mnoho společností a přitom se etablovat v prostředí mezinárodní spolupráce. Avšak zcela v duchu normy ISO 9001 se v rámci kontinuálního zlepšování neustále snažíme posouvat míru kvality péče o klienty. Proto jsme si v roce 2007 pro naše další působení vybrali certifikační orgán ACM Ltd.

 

Během celé naší historie jsme si s klienty vybudovali dlouhodobé vztahy postavené na odbornosti, důvěře a individuálním přístupu na základě znalosti provozů činností i systémů.  To nám umožnilo upevnit si pozici na trhu certifikace systémů, kterou neustále posilujeme.

 

Jak naše společnost nakláda s osobními daty si můžete přečíst v přiloženém souboru